شناخت ابزار دم‌آوری
سبد خرید
shop btn 0
close
جمع: 0 ریال
تنظیمات و ثبت نهایی سفارش

درباره ما

قبول دارید یک فنجان قهوه‌ی گرم و دلنشین الهام بخش گفت و گوهای صمیمی و دوستانه است؟

حداقل برای ما که چنین بود و گفت و گوهای مجید و مهرداد هم با چشیدن  قهوه های گوناگون شروع شد. آغاز داستان واقعا ساده بود. مهرداد قهوه ای رو به راه می کرد و گپ زدن ها به راه می افتاد. رفته رفته شور و شعف مهرداد از بوی قهوه‌ی تازه دم و علاقه و کنجکاوی در دنیای رست و نیز تجربه به سالیان مجید در ساختارسازی کسب و کار،  محور گفت و گو ها شد و نتیجه اش  البته راه اندازی لکافکا بود. از اینها گذشته جوهر زندگی مجید و مهرداد در سفر خلاصه می شد. سفرهای بیرونی با کوله و بار و بندیل بخشی از معنای زندگی آنها بود  و سفرهای درونی هم به شکل دیگری همین نقش را داشت. لکافکا برای همراهان و خانواده اش، حکم سفری ماجراجویانه را دارد. و به همین دلیل ما عاشق لکافکا هستیم تا ببینیم بالا و پایین های این سفر به کجا می برد ما را؟!

ده‌ها نوع قهوه را امتحان می‌کنیم. حاصلش می‌شود لکافکا. خوشحالی شما از کیفیت قهوه‌ای که خرید کرده‌اید برایمان بسیار مهم است. 

ما به دنبال رضایت، لذت و اعتماد شمائیم. به همین دلیل کنترل کیفیت مهم‌ترین خواسته ما در لکافکاست. ما با انجام بررسی کم و کیف ده‌ها نوع قهوه، آنچه را برمیگزنیم که برایمان کیفیت، اطمینان و خاطر جمعی را به ارمغان می آورد. لکافکا با اتکا به تکنولوژی و ابزارهای نوین تلاش می‌کند علاوه بر کیفیت سنجی، با یادگیری هدفمند و نظارت بر عملکرد تیم تولیدش اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم کند.

--------------------------------------------------------

کیفیت، «چشم انداز» همیشگی ماست.

در مجموعه لکافکا، با استفاده از ابزارهای گوناگون و روش‌های مختلف، کیفیت محصولات مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند تا از آنچه به دستتان میرسد اطمینان پیدا کنیم.

--------------------------------------------------------

 

ارزش‌های لکافکا

  • بهبود مستمر

از دانه تا فنجان قهوه، همه‌ی تلاش ما در این فاصله رخ می دهد. ما همواره تلاش می کنیم به شکلی استاندارد برای بهبود خود تلاش کنیم و هر بار برای حل مشکلات پیچیده و یادگیری از شکست‌ها، خلاقانه‌تر فکر کنیم.

  • رشد توامان

همانطور که برای دم کردن قهوه به آب احتیاج است، ما هم به همراهی گرم شما علاقه‌مندیم.